هینیکن یک بطری برای کل دنیا Heineken

این‌بار هینیکن پس از کمپین موفق سال گذشته خود با نام Open Your City و در راستای کمپین تبلیغاتی جدید خود در آفریقای جنوبی،  طی یک بررسی انجام شده در مورد جامعه هدف و مخاطبین محصولات خود، به این نکته دست پیدا کرد که ۹۵ درصد مردم آفریقای جنوبی تا به حال سفر خارج از کشور نداشته‌اند.

بسیار جالب است که شاید در نگاه اول آمار کسب‌شده در تحقیقات بازار یک برند نوشیدنی حائز اهمیت نباشد و به احتمال زیاد این نکته به جز برای شرکت‌های مسافرتی و معدودی دیگر از شرکت‌ها برای دیگر کسب‌و‌کارها مهم جلوه نکند اما هینیکن با ریزبینی خاصی این فرصت را به نقطه قوتی در بازاریابی خود تبدیل کرده و با ایجاد کمپینی با نام « یک بطری برای تمام جهان Bottle to the world » کمپین‌های گذشته خود را تکمیل کرده است.
IMG_1903
هینیکن با طراحی نمونه‌ای از بطری‌های نوشیدنی در اندازه بیلبورد و اضافه کردن یک نمایشگر هوشمند ۳۶۰ درجه، دست به خلق رسانه‌ای جدید زده است و مخاطبین این برند در مکان‌های مختلف شهر می‌توانند به دور دنیا سفر کنند.
نمایشگرهای بکار رفته در این بطری‌ها توسط دوربین‌های 360 درجه در شهرهای مختلف دنیا پشتیبانی می‌شدند و مخاطبین می‌توانستند با انتخاب شهرهای مقصد ( New York, Shanghai, Rio de Janeiro, London, Amsterdam and Johannesburg ) به مکان مورد نظر خود سفری تصویری داشته و به کسب امتیاز بپردازند.

 

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *